Menu Zamknij

Kursy językowe
dla młodzieży

Jak PROWADZIMY ZAJĘCIA? 

Zajęcia dla dzieci w klasach 1-3 oraz młodzieży dostosowane są do wymagań podstawy programowej dla danej grupy wiekowej, a tematy są szczególnie selekcjonowane, tak by mieściły się w zainteresowaniach uczniów. Poziom materiału dopasowywany jest indywidualnie do poziomu każdej grupy. Na zajęciach skupiamy się nie tylko na gramatyce i słownictwie, ale również rozwijamy kompetencje mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania ze zrozumieniem czy pisania.

Co z tym mówieniem?
Główny nacisk stawiamy jednak na komunikację, a nasze lekcje przepełnione są mnóstwem gier, odgrywaniem ról, zabawami komunikacyjnymi, scenkami sytuacyjnymi, pracą w parach i grupach. Naszym atutem są małe, kameralne grupy nawet 4 osobowe, dzięki czemu każdy odnajdzie swoje pole do popisu. Naszym celem jest przede wszystkim to, by oderwać Was od ławek podczas lekcji i dostrzec Waszą przyjemność płynącą z uczestnictwa w zajęciach. Dlatego nieustannie szukamy najlepszych materiałów, ćwiczeń aktywizujących i zabaw, by przełamać Wasze blokady w mówieniu. Każda minuta lekcji jest dokładnie zaplanowana, tak by każda lekcja przynosiła zauważalne efekty.

Biblioteka językowa

Czytanie w języku angielskim niesie ze sobą ogrom korzyści. Udostępniamy dla Was naszą bazę książek na różnych poziomach zaawansowania.

Zajęcia kulturowe

Wgłębiamy Was w kulturę krajów anglojęzycznych dzięki zachęcającym materiałom dodatkowym, przy okazji różnych świąt, takich jak dzień św. Patryka, czy Święto Dziękczynienia.

Autorskie materiały

Dysponujemy mnóstwem dodatkowych, autorskich materiałów, które wzbogacają treść oferowaną w podręcznikach dopasowanych do kursów.

Motywacja

Motywujemy młodzież do dalszej pracy i pobudzamy w nich pasję, a każdy ich sukces staje się naszym sukcesem! Nagradzamy sumiennie za każdy wysiłek i każde zaangażowanie. Każda lekcja to raczej zawody. Pula naklejek i voucherów czeka na szczęśliwych zwycięzców!

Testy

Cyklicznie testujemy młodzież pisemnie oraz ustnie i chwalimy się przed rodzicami znakomitymi wynikami i postępami w nauce!

Wyższy poziom? Proszę bardzo!

Dodatkowo wzbogacamy kurs o materiały przygotowujące do egzaminów językowych oraz certyfikowanych egzaminów Cambridge honorowanych na całym świecie takich jak CPE, CAE, FCE, PET, KET.

program
kreatywność
satysfakcja
efektywność

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z Nami, chętnie odpowiemy...

    Thank you! Your message has been sent.
    Unable to send your message. Please fix errors then try again.